Hakkımızda
Hakkımızda

2003 Yılında Çanakkale' de kurulan Detay Reklam, kuruluşundan itibaren açık hava reklamcılığı üzerine şehrimizde ilklere imza atmış olup, hareket alanını genişletmiştir.

Amacımız

Detay Reklam olarak amacımız; kaliteli ürün, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu temel amaca ulaşmak için kuruluş aşamasından itibaren birçok hedefler belirlenmiştir. Bu hedefler ise kullanıcı ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, sürekli değişim gösteren bu ihtiyaçlara cevap verilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarımlar ortaya çıkartılması ve tüm üretimlerimizin kendi bünyemizde yapılması için tüm altyapıların oluşturulmasıdır. Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern ve estetik ürünler üretilmektedir. Detay Reklam bugüne kadar gerçekleştirdiği bu başarılı yükselişi çok değer verdiği müşterilerine ve firmasına gönül vermiş çalışanlarına borçludur.

 

Misyonumuz

Kaliteli ürün, üstün hizmet sunumu ile sınırsız müşteri memnuniyetini sağlamaktir.Bu temel amaca ulaşmak için kuruluş aşamasından itibaren birçok hedefler belirlenmiştir. Bu hedefler ise kullanıcı ihtiyaçlarının doğru belirlenmesi, sürekli değişim gösteren bu ihtiyaçlara cevap verilmesi için yenilikçi ve yaratıcı tasarimlar ortaya çıkartılması ve tüm üretimlerimizin kendi bünyemizde yapılması için tüm altyapıların oluşturulmasıdır. Bu süreçte tüm imalat ve tasarımla ilgili unsurlar dikkate alınarak kullanışlı, modern ve estetik ürünler üretilmektedir. Detay Reklam bugüne kadar gerçekleştirdiği bu başarılı yükşelişi çok değer verdiği müşterilerine ve firmasina gönül vermiş çalışanlarına borçludur.

Neden Biz

Tecrübemiz var, Hizmetlerimizi farklı kılan iki özelliğimizden biri değişik bakış açıları oluşturmamız diğeri de önerilerimizin uygulama sorumlululuğunu taşımamızdır. Çalışmalarımızda kullandığımız analiz, konsept, tasarım ve uygulama zincirinde bilgi, deneyim ve yeteneklerimizi sizinkilere katarak, sizin için değil her zaman sizinle beraber çalışan bir ekip olmayı hedefliyoruz. Reklam; imalatını ve satışını yaptığınız ürünlerin veya vermiş olduğunuz hizmetlerin tüketici (ihtiyaç sahipleri) ile buluşmasını sağlayan en etkili pazarlama aracıdır. Pazarlama sürecinde reklam yatırımlarınızı, doğru planlama ve zamanlama yaparak, doğru reklam alanlarında değerlendirmenizi öneririz. Detay Reklam profesyonel kadrosuyla, Açıkhava ve iç mekanlarda her türlü reklam hizmeti vermektedir. Ayrıca, afiş - poster - etiket benzeri yazılı / basılı ürünlerle ve alternatif reklam materyalleri ile sizlere pratik çözümler üretir.